Ish i dashuri i Katy Perry-t, aktori Johnny Lewis është gjetur i vdekur duke qene i dyshuar për një vrasje tjeter.

28 vjeqari, i cili njihet për rolin e tij në “Sons of Anarchy” vrau vetën duke u hedhur nga kulmi i shtëpisë së tij në Kaliforni.

Kur policia doli në vendngjarje, ai veqse kishte ndërruar jetë.

Pasi që kontrolluan shtëpinë e tij ata gjetën trupin e pajetë të një 81 vje’areje. Fqinjët thanë se kishin dëgjuar një grua duke bërtitur në mëngjes dhe më pas kanë parë se si ai u ngjit në kulm nga ku u hodhë.

Lewis ishte në lidhje me Katy Perry-n për 18 muaj para se të ndaheshin në mars të 2007.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here