Aktorja Angela Scoular kryer vetëvrasje duke pirë acid, për t’iu dhënë fund vuajtjeve të saj, pasi prej disa kohësh ishte ekzaminuar me kancer në zorrën e trashë.

65 vjecarja aktore natën e fundit kishte konsumuar një lëndë kimike toksike dhe e la frymën e saj të fundit në spital.

Angela Scoular ishte një nga aktoret që ka luajtur 2 herë në filmat e spiunit legjendar 007.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here