Ndërsa, që nga ajo kohë Elita Rudi nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale,por një postim në ‘Instagram’ ajo e ka bërë së fundi.

Moderatorja e njohur, Elita Rudi pak kohë më parë është bërë nënë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko mirëpriten fëmijën e tyre të parë i cili erdhi në jetë në shkurt të këtij viti.

Ndërsa, që nga ajo kohë Elita Rudi nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale,por një postim në ‘Instagram’ ajo e ka bërë së fundi.

Image

Prezantuesja dukej më në formë se kurrë derisa ka mahnitur me pamjen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here