Veshjet e ‘çmendura’ të Miley Cyrus gjatë mbrëmjes së MTV VMAMiley Cyrus ka bashkëpunuar me dizajnerin Jeremy Scott për të sjellur veshjet më të çmendura të para ndonjëherë.Cyrus ka bërë çudinë e parë me të hyrë në tepihun e kuq të shout të këtij viti në Amerikë.

Ajo ka veshur vetëm disa rrypa dhe gurë të çmuar në një veshje ku dukej se nuk kishte fare të brendshme, e më pas veshjet jo të zakonshme i ka vazhduar edhe gjatë prezantimit të spektaklit, transmeton Lajmi.net.

Miley madje ka performuar në fund në një dalje që nuk është paralajmëruar, ndërsa këto janë të gjitha veshjet që ajo ka pasur gjatë natës së mbrëmshme.

Veshjet e ‘çmendura’ të Miley Cyrus gjatë mbrëmjes së MTV VMA

 

Veshjet e ‘çmendura’ të Miley Cyrus gjatë mbrëmjes së MTV VMA

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here