Nora Istrefi ka vazhduar me publikimin e imazheve provokative.

Bukuroshja shqiptare ka shfrytëzuar një veshje tejet provokative në koncertin e fundit në tiranë.

Një fustan transparent në pjesën e këmbëve, që për pak sa nuk përfshiu edhe intimet.

1

Nëna e Renees duket se ende ka ekstravagancën në gjak dhe ajo nuk heziton ta tregojë atë, shkruan Telegrafi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here