Veshja sexy e Rita OrësBiondina bukuroshe Rita Ora ishte në qendër të vëmendjes të martën në qytetin e Nju Jorkut.

Rita mbante të veshura pantallona të zeza të gjerë në këmbë dhe një bluzë të tejdukshme, duke treguar kështu format perfekte të saj, transmeton Indeksonline.

Ajo aktualisht është duke promovuar këngën e saj më të re “Body on me” që e ka sjellur në bashkëpunim me Chris Brown./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here