Melania Trump nuk ka mbërritur ende në Francë, por Zonja e Parë, e cila ka rënë përherë në sy për mënyrën e saj të të veshurit, e ka bërë gati rrobat që do të mbajë në trup gjatë takimit me Presidentin Emmanuel Macron dhe bashkëshorten e tij, Brigitte.

48-vjeçarja ka blerë një pallto Burberry plotë 2,695 dollarë, të bardhë me të zezë si dhe një palë çizme të gjata deri tek gjuri të markës Christian Louboutin, me vlerë 1,295 dollarë.

Melanie dhe bashkëshorti i saj, Donald Trump janë nisur drejt Parisit, ku do të takohen me liderët botërorë dhe do të përkujtojnë 100 vjetorin e Luftës së Parë Botërore, më 11 nëntor.

Melania dhe i shoqi janë shfaqur mjaft në humor dhe të qeshur teksa shkonin në South Lawn, ku do të merrnin avionin për në Francë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here