Kida ka publikuar një imazh joshës nga banjo.

Kida ka publikuar një imazh e veshur me një palë pantallona të ngushtë dhe një bluzë të shkurtër.

Këngëtarja dukej joshëse teksa theksonte linjat perfekte trupore në pozën që e solli nga banjo.

Image

F

Për ndryshe, prej largimit nga “On Records”, Kida nuk ka publikuar projekt të ri, por ka paralajmëruar një të tillë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here