Vesel Kurtishaj: ‘Jam në lidhje me …’Vesel Kurtishaj, fituesi i Big Brother Albania 8 është sonte i ftuar në pjesën e dytë të emisionit NIN në Klan Kosova.

Në intervistën me Alaudin Hamitin dhe Meriton Mjekiqin, Veseli tregoi për eksperiencën e hyrjes në politikë por edhe për jetën private.

Ai konfirmoi raportimet e Prive.al se nuk ka asgjë me Lule Mustafën përpos një miqësie që buron nga vendi i njejtë i jetesës teksa u pyet edhe për statusin e tij.

‘Jam në lidhje, jam me PDK-në’ – u shpreh Veseli me shaka duke konfirmuar se pas ndarjes me Tean, vazhdon të jetë single.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here