Nuk ka mundur dot te shkoje deri ne finale, bukuroshja nga Kosova, kengetarja Vesa Luma.

Kercimi i saj, ne gjinine e American Smooth u vu perballe ne sfide me nje Jive te aktorit te njohur, Enver Petrovci. Por, pas Dance Off-it, juria e Dancing with the Stars, vendosi te mbaje ne gare Petrovcin.

Me heret gjate mbremjes, ne kete spektakel tradite tashme si prodhim i Tring Dixhital e Vizion Plus, 7 personazhet e mbetur vip dhe balerinet profesionite, performuan pikerisht ne gjinite amerikane te kercimit, duke u vleresuar me pas nga juria.

Por, ne kete puntate per here te pare ne Dancing with the Stars, u aplikua edhe nje tjeter mundesi marrje pikesh per personazhet vip. Ata u ndane ne dy grupe, ky nje pjese kerceu ne tango, e tjetra ne paso-doble.

Pas performances, grupet u vlersuan nga juria, dhe piket e marra vajten per secilin personazh publik, duke iu shtuar shumes se pergjitheshme. Ne kete rast, grupi i pare, i cili performoi ne tango, mori dhe piket me te larta.

Ne kete mbremje te Dancing with the Stras, si pjese e surprizave te spektaklit, ishte kengetari Noizy ai qe performoi nga teatri i yjeve, i shoqeruar nga balerinat profesionite te ketij formati unik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here