Këngëtarja e Vesa Luma ka realizuar këngën e saj më të re, një bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Big Basta.

Kënga titullohet “Boom” dhe Vesa ka publikuar një pjesë të videos së kësaj kënge, duke shkruar në Facebook se shumë shpejti do të vijë i gjithë videoklipi.

Vesa momentalisht është duke qëndruar në Shqipëri për shkak të angazhimit të saj në emisionin “X Factor”.

Më poshtë sjellim videon promovuese të klipit “Boom”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here