Vera ka nisur edhe për Vesën dhe ditët e plazhit janë bërë prezente që këtë fillim Maji.

Por gjithsesi këngëtarja s’ka dëshiruar të futet në det, por thjesht i ka kushtuar kohën e duhur realizimit të disa fotove artistike në bregdet, e futur në shkëmbinj.

Kjo është një prej fotove, që tregojnë një Vesë sensuale, me këmbët të prekura nga bulzat e ujit, e freskët dhe me shumë energji. Nuk ka preferuar bikinit Vesa, kjo pasi ka menduar se është ende herët, por një fustan i zi, shumë i shkurtër ka qenë ai që i është dukur i duhuri për një ditë si kjo, pranë detit dhe rrezeve të diellit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here