Vesa Luma vazhdon argëtiminKëngëtarja Vesa Luma, pas ndarjes nga i dashuri i saj, Genc Dobroshi, ka vazhduar argëtimin e saj nëpër mbrëmje të ndryshme, nëpër Prishtinë.

Këngëtarja është parë këtë javë, dy herë radhazi, në klubi “Flirt”, përderisa është e angazhuar si këngëtare edhe në fushatën e LDK-së, ku do të këndojë në disa prej fushatave që organizon kjo parti.

Megjithatë, Luma zakonisht shihet e shoqëruar nga vajza dhe asnjëherë, deri më tani nuk është parë e shoqëruar me ndonjë djalosh. /Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here