vesaKëngëtarja kosovare Vesa Luma duket mjaft e kënaqur nga jeta e saj. Me sa duket, jeta është treguar bujare më të, pasi Vesa ndihet mjaft mirë kohët e fundit. Kjo gjë duket  edhe nga një status i këngëtares në Facebook, ku shkruan: “Sa gjera te bukura me ka ofruar jeta tere keto vite! Falemderit Zot!” Postim ky që ka tërhequr mjaft fansa të Vesës, nëpërmjet komenteve të tyre.  Lumturia e Vesës është kaq e madhe sa ajo dëshiron ta ndajë atë dhe me fansat e saj të dashur, ku spikatin edhe ky komente: Vesa Edhe ju jeni arsye e forte qe ndihem e bekuar! Ju dua shume..

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here