Këngëtarja e njohur Vesa Luma duket se ka dashur të përshëndesë fansat e saj me një foto të publikuar në rrjete sociale.

Ajo shfaqet e qeshur dhe e veshur me të kuqe ndërkohë që është mjaft e buzëqeshur.vesaluma

Foton këngëtarja e ka shoqëruar edhe me një shkrim në të cilin thuhej se i donte shumë fansat e saj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here