Vesa Luma po shijon çdo ditë me të dashurin e saj të ri, Big Basta. Ata shihen bashkë gjatë gjithë kohës dhe kohë pas kohe publikojnë edhe ndonjë foto bashkë.

Duket se gjithçka po shkon si është më së miri në lidhjen e tyre.

Faqja e fansave e cila menagjohej nga vet këngëtarja ka disa ditë që ka rënë prej e hakerëve dhe Vesa është detyruar të hap një profil tjetër në “Facebook”.

Por, kjo ky profil ka pësuar shumë ndryshime nga ato parapraket.
Fillimisht Vesa ka vendos të përdor emër tjetër për vete në këtë rrjet social, duke e ndryshuar nga Vesa Luma në Cindy Miller.

Duket se këngëtarja ka vendos në këtë mënyrë për shkak se është lodhur nga fansat e shumtë të cilët kanë qenë gjithmonë aktivë në profilin e saj. Këtë gjë e ka bërë të qartë vet ajo, përmes një shkrimi të bërë menjëherë pas aktivizimit të këtij profili:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here