Këngëtarja Vesa Luma kohëve të fundit ishte shumë aktive në faqen e saj zyrtare në rrjetin social Facebook, ku njoftonte për aktivitetet e saj, rreth 50 mijë fansa që kishin pëlqyer këtë faqe.

Por ditëve të fundit, kjo faqe është sulmuar nga hakerët, të cilët ia kanë marrë këngëtares fjalëkalimin dhe pastaj e kanë fshirë atë nga rrjeti.

Këtë e ka konfirmuar edhe vetë Vesa, e cila ka shprehur keqardhje për fansat e saj, nëpërmjet një ”cicërime” në Twitter, ku aktualisht ka afro 9.000 përcjellës.

Ndryshe, Vesa po vazhdon me axhendën e saj verore dhe nesër do të performojë në qytetin e Sarandës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here