Vesa LumaKy vikend sikur për shumë të tjerë duket se ka qenë frymëzues edhe për këngëtaren Vesa Luma. Ajo ka ndarë pakë kohë për familjen e saj, ndërsa diellin pranveror e ka shijuar bashkë me mbesën.

Dhe për më tepër këngëtarja është zotuar se me gjithë energjinë e fituar, ajo do pasoj suksesshëm angazhimet e saj të shumta që e presin. Kështu të paktën ka bërë me dije Vesa përmes rrjetit social ‘Facebook’, ndërsa përbri statusit këngëtarja ka publikuar edhe një foto me mbesën e saj.

“Kur jom me engjullin tim të vogël-mbesën time Perla Tiana, asgjë më shumë ska rëndësi…Ky ka qenë një ëeekend familjarë shumë frymëzues për javët jashtzakonisht të ngarkuar që më presin në vazhdim…”, ka shkruar ajo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here