Vesa Luma edhe dy muaj bëhet nënëKëngëtarja Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Basta, pritet që shumë shpejt të bëhen prindër.

Në një fotografi të publikuar nga Vesa, ajo shihet në formë ndërsa fiziku i saj nuk ka ndryshuar shumë edhe pse ajo është disa muajshe shtatëzënë, transmeton Magazina.al

Vesa po ashtu ka treguar se tani është në muajin e shtatë të shtatëzanisë e që i bie se ajo do të lind pas dy muajve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here