vesa-lumaj-fotoKeshtu do te na vije me videon e re kengetarja Vesa Luma, e cila duket se eshte mbuluar me te gjitha pemet dhe barishtet e mundshme. Kenga mban titullin “24 ore” dhe klipi eshte punuar nga Urban Grafics.
Urojme qe kenga te jete shume e mire, ashtu sic Vesa e ka paralajmeruar.
/Albasnapz/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here