Këngëtarja Vesa Luma është shfaqur në emisionin e pasdites me moderatoren Rudina Magjistari, 5 muaj pas lindjes së Lianit të vogël.

Duket se këngëtarja ende nuk ka mundur të arrijë në format e saj para lindjes së vogëlushit, pasi e shohim disi të mbushur. Gjithsesi, për Vesën ky është një nga momentet më të bukura në jetë, dhe duket se së bashku me bashkëshortin e saj Gerald Xhari është më e lumtur së kurrë. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here