Këngëtarja e suksesshme nga Kosova, Vesa Luma ka publikuar në profilin e saj të rrjetit sociali Facebook, dietën ideale, që bërë dhe vetë atë të humbë disa kile.

“Gocaaaaa…dieta ideale: Mbylluni në dhomën tuaj çdo ditë për 1 orë dhe vallëzoni si të doni, ua garantoj suksesin”, ka shkruar në statusin e saj këngëtarja kosovare.

Statusi është pasuar nga një lum komentesh. Vesa Luma aktualisht jeton në Tiranë si pasojë e angazhimeve në emisionin e përjavshëm televiziv “E diell”./Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here