Vesa Luma dhe Big Basta së shpejti bëhen prindërArtistët ishin të ftuar në emisionin “Oktapod” të Turjan Hyskës kur zbuluan lajmin, transmeton Telegrafi.

Megjithëse në fillim hezituan të përgjigjen, lajmi se Vesa është shtatzënë u zbulua në një mënyrë mjaft interesante nga Turi.

Vesa dhe Big Basta janë kurorëzuar këtë verë në një ceremoni në kalanë e Sarandës, ndërsa janë në lidhje dhe bashkëjetojnë qe shumë vite.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here