Si duket, këngëtarja Vesa Luma, e cila po i gjykon talentet në spektaklin “X Factor” është dashuruar me djaloshin 16-vjeçar që në shikimin e parë.

Quhet Ardit Çuni, djali që tani mediet në Shqipëri dhe portalet e ndryshme me të drejtë po e quajnë Tarkani shqiptar, ndërsa ne mësojmë se në një tjetër spektakël këngëtarja prishtinase i ka kërkuar djaloshit nga Lezha një duet, pasi talenti i Arditit ka rënë sy jo vetëm për zërin e bukur, por edhe për kërcimin e tij të veçantë.

Urojmë që Vesa ta mbajë fjalën për duetin me djaloshin e “X Factor”./Kosova Sot/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here