Vesa ka një surprizë për Big BastënPak kohë më parë, Vesa Luma pati kritika nga ndjekës të shumtë pse ajo fshehte barkun e rrumbullakosur. Por këtë herë këngëtarja i ka bërë një surprizë mjaft të bukur bashkëshortit të saj, me anë të një mesazhi të pikturuar në barkun e saj.

Big Basta po e pret me emocione të mëdha ardhjen në jetë të fëmijës së tij. Ai ka postuar këtë foto në Instagram, duke treguar surprizën që i ka bërë Vesa.

“Vjen në shtëpi dhe gjen këtë surprizë! Karikohet zemra 100% me dashuri dhe shikon botën më të bukur dhe pa asnjë stres. Nuk ka pengesa, por lumturi! E dua familjen time!”, ka shkruar ai bashkëngjitur fotos së postuar në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here