Vesa është shumë provokuese Vesa Luma bionde, seksi dhe provokuese…! Ky është imazh i ri me të cilin shfaqet së fundmi këngëtarja Vesa Luma.

Kengetaren do ta shikojm ndryshe nga herët e shkuara, Vesa Luma vjen me një set fotosh të nxehta, të cilat duket se e sjellin atë në versionin “hot”, për të konfirmuar se është një uragan i paparashikuar jo vetëm në skenë, por edhe duke eksperimentuar me look-un e saj.

Fotografitë që botohen ekskluzivisht për “Bluetooth”, tregojnë anën tjetër të këngëtares, një imazh mbërthyes dhe tejet provokues teksa pozon para aparatit fotografik, por këtë herë sjell ikonën e femrës që luan me veshjet dhe josh mbi të gjitha me gjestet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here