Këngëtarja Vesa Luma ka publikuar në rrjete sociale një foto me vogëlushin e saj Lian.

Përmes kësaj foto shohim sesa shumë është rritur i vogli, aq sa është bërë shok i nënës së tij dhe e shoqëron për kafe.

Ajo që bie në sy është pikërisht ngjashmëria që nënë e bir kanë me njëri-tjetrin. Vesa është prej vitesh e martuar me reperin shqiptar Big Basta.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here