Christian Dior ka prezantuar në Shangai, Kinë koleksionin e ri ”Summer 2012”.

 

Transparenca dhe shija e mirë e veshjeve janë tiparet kryesore të kësaj sfilate.

Foto

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here