Vera dhe Alketa takojnë aktorin e njohur hollivudianAto janë një nga dyshet më të suksesshme të ekranit prej vitesh tashmë.Por mesa regjisorja Vera Grabocka dhe moderatorja Alketa Vejsiu nuk janë ndalur me kaq.

Ka qenë Grabocka, e cila ka publikuar një foto në Instagramin e saj ku ka dalë së bashku me Alketën me një nga yjet e hollivudit siç është aktori Pierce Brosnan.

“Kënaqësi që takuam Pierce Brosnan”,-shkruan Vera krahas fotos. Nuk dihet se kur është realizuar kjo foto, por Vera ka menduar ta sjellë për ndjekësit e saj në ditët e para të janarit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here