Venera Lumani pjesë e një projekti filmikVenera Lumanin së shpejti do ta shohim në një projekt filmik.Pas pjesëmarrjes në festivalin “Kënga Magjike” së bashku me Lind Islamin, ku dhe u shpërblyen, këngëtarja nga Struga është bërë pjesë e një projekti filmik.

Bëhet fjalë për filmin shqiptaro-francez të titulluar “Kthimi” ku Venera është aktore dhe këngëtare.

Pjesë e këtij filmi me regji të Kastriot Abdylit është edhe aktorja franceze Delphine Depardieu.Premiera do të mbahet së shpejti në Paris, Shkup dhe Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here