Zbulohet vendi ku Kate dhe William festuar përvjetorin e parë të martesës së tyre.

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kane kaluar një natë romantike në një vend të quajtuar Croën Westleton, pranë Saxmundham.

William 29 vjec dhe Kate 30 kishin pirë me miqtë në bar përpara se të shkoniin në dhomën e tyre që kushtonte 165 paund nata.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here