Vëllai i Kim Kardashian, Rob, ka shprehur dyshimet e tij nëse motra e tij do të martohet me Kris Humphries, kjo për shkak se shumë herë zemra e saj ishte thyer.

Ylli televiziv amerikan dhe basketbollisti bënë publike lidhjen e tyre më herët gjatë javës dhe përderisa Kim ka filluar ta planifikojë martesën, Rob Kardashian nuk është i bindur se kjo martesë do të ndodhë.

“Unë vërtet nuk ndjej se kjo do të ndodhë për shkak se Kim gjithmonë ishte sikur…sa vjeçe është ajo? Ajo ka pasur shumë lidhje dhe kur ajo lëndohet nuk gjen kurrë njeriun e duhur, megjithëse Kris është djalë i mirë”, ka thënë Rob.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here