Vedati Bajrami në mesin e tri femraveVedat Bajrami është prej aktorëve më të famshëm në trojet shqiptare.

Dhe kjo famë e ardhur për shkak të punës së tij të madhe me Stupcat dhe suksesit të pa precedent, bën që ai të rrethohet nga shumë femra.

Së fundmi ai është gjetur në pushime, ku në një foto të postuar nga një prej menaxherëve të shoubizit, Jetmir Agaj, ai shihet në prani të tri femrave, shkruan Telegrafi.

Me siguri bashkëshortja e tij Allmira, është bërë xheloze… por duke marrë natyrën e profesionit të aktorit, ndoshta edhe jo!.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here