Vedat Bajrami selfie me gruanAktori ynë më i njohuri e i pëlqyeri i humorit Vedat Bajrami,i njohuri i grupit humoristik “Stupcat”, shumë pak e rrallë flet për jetën e tij private, shkruan Kosovarja.

Dihet, se Vedati është fejuar me një ditë e datë të rëndësishme historike: me 28 Nëntor kur dhe u kremtua 100 -vjetori i Pavarësisë.

Për ata që nuk e dinë: Vedati është fejuar edhe martuar me Allmira Mullabazin, tek bëjnë jetë të lumtur bashkëshortore. Dihet se në dasmën e tij madhështore kanë qenë të pranishëm shumica e estradës, emrat më të njohur të skenës sonë artistike.
Për fansat e aktorit tonë, Kosovarja zgjodhi disa foto , tek shihet çifti simpatik i estradës, të cilat foto flasin më shumë se fjalët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here