Vedat Bajrami: Mirësevini Burra në Elbasan Arena Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, duket se pret me padurim ndeshjen e futbollit mes Shqipërisë dhe Portugalisë.

“Mirësevini Burra në Elbasan Arena të gjithë Kuq e Zi”, ka shkruar Bajrami në mbishkrimin e fotos, transmeton Indeksonline.

Ndryshe, Bajrami, vazhdon të jetë njëri ndër aktorët më të pëlqyer në vendin tonë./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here