Këngëtari i mirënjohur i muzikës live, Vedat Ademi, shumë shpejt do të mbajë në krahë fëmijën e tij të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Dorela Shani, presin të vije ne jete femija i tyre.

Ne nje ceremoni festive te organizuar me kete rast, Vedati i cili prej pak kohesh ndan jeten mes SHBA-s dhe Tiranes (pasi fitoi lotarine amerikane) ka marre si dhurate surprize nga e shoqa, nje torte mjaft simpatike, ne te cilen shkruhen se nje bebe qe do ti ngjaj te atit nga talenti muzikor, eshte duke ardhur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here