Vedat Ademi feston ditëlindjen e djalitKëngëtari Vedat Ademi është i martuar dhe ka një djalë.Jonarti, djali i tij feston sot ditëlindjen e tretë, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Vedati ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet me gruan dhe djalin.

“Sot është ditëlindja e 3 e birit tim Jonart. Fëmija është bekimi më i madh që Zoti mund t’i falë njeriut. Desha ta ndaj këtë gëzim me të gjithë ju miqtë e mi..”, ka shkruar Vedati në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here