Sheila HaxhirajFituesja e garës për talentë “X Factor Albania”, Sheila Haxhiraj, ka publikuar një këngë dhe videoklip të ri.
Kënga e titulluar “Veç fillimi” është realizuar nga Boss Beatz, me tekst nga Zhaku.

Më herët Sheila ka realizuar disa këngë të reja, si pjesë e kontratës që ka me producentët e njohur botëror ”Berman Brothers”, që priten të publikohen së shpejti.
”Berman Brothers” , janë të njohur pasi kanë punuar me yjet e muzikës botërore, si Coldplay, Sting, Reamon, Cher, Dido, Real Mc Coy, Maroon 5 dhe Buena Vista Social Club.

Ketu mund ta ndiqni video: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vD7AsJz5lBk

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here