Vdiq komediani Ricky HarrisKomediani vdiq në moshën 54 vjeçare.

Shkaqet e vdekjes së aktorit dhe producentit 54 vjeçar Ricky Harris, nuk janë bërë ende të ditura.

Harris njihet për rolet e tij në seritë televizive ‘Dope’ “Everybody Hates Chris”.

Ai gjithashtu ka bashkëpunuar në disa albume me reperët Snoop Dogg, Ice Cube dhe Chuck D. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here