Vdes ish-Miss SarandaNë vitet 2000 ajo u shpall më e bukura e qytetit të Sarandës. Por, ditën e djeshme 31-vjeçarja ka ndërruar jetë për shkak të një sëmundje të rëndë.

Rovena Vuria vuante prej kohësh nga një sëmundje e pashërueshme dhe ditën e mërkurë ndërroi jetë.

“Saranda Web”, shkruan se vajza nga Saranda, e cila u kurorezua si me e bukura e qytetit disa vite me parë, do të përcillet sot për në banesën e fundit.

Vdes ish-Miss Saranda

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here