Vdes fotomodeli i njohur Dylan RiederKa vdekur në moshën 28 vjeçare fotomodeli i njohur amerikan, Dylan Rieder.Lajmi u konfirmua nga familja e Daniel e cila njoftoi se Rieder e humbi betejën me leukeminë.

Rieder ishte një nga fotomodelët më të njohur në vitet e fundit ndërsa ishte pjesë e kompanive “Birdhouse” dhe “QuickSilver”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here