Vdes aktorja Charmian CarrAktorja amerikane Charmian Carr është ndarë nga jeta në moshën 73 vjeçare.

Përfaqësuesi i aktores tha se ajo vdiq të shtunën në Los Angele, pas një sëmundjet neurologjike.

Carr është njohur mirë për portretizimin e Liesl von Trapp në filmin Rodgers dhe Hammerstein-së të viti 1965.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here