Vapa erdhi, zhvishet Tuna Vapa erdhi dhe mënyra më e mirë për ta përballuar atë për Tunën, është të zhvishet….

Këngëtarja nga Maqedonia, ka hedhur një foto shumë sensuale dhe prokovuese në profilin e saj në Intagram, duke ndezur shpirtat e fansave.

Aktualisht këngëtarja është duke përgatitur klipin e saj të ri, i cili pritet të jetë një bashkëpunim me reperin Vig Poppa.

Ende nuk është bërë publike data e publikimit të këngës, por pritet që ajo të jetë një ndër hitet e kësaj vere.

Vapa erdhi, zhvishet Tuna

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here