Aktorja e cila është ëndërr e shumë meshkujve, Vanessa Hudgens, është skuqur teksa po shijonte rrezet e diellit në Hawaii, pasi përfundoi duke mbajtur me dorë gjinjtë e saj.

Aktorja e “High School Musical” ishte duke u relaksuar në plazh, teksa pa pritmas bikinit e saj ishin zgjidhur dhe e bënë aktoren të skuqet, pasi përfundoi topless duke fshehur me duart gjinjtë.

Fatmirësisht ajo nuk lejoi foto tjera të formatit nudo dhe arriti që në kohë të rregullojë gjithçka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here