Kengetarja e talentuar shqiptare, e cila jeton ne Gjermani, Vanesa Krasniqi, eshte kualifikuar ne top 10 te kandidateve me te mire ne spektaklin gjerman te talenteve “Deutschland Sucht Den Superstar”.

Vanesa mori vleresimin maksimal te jurise gjermane, pasi shkelqeu ne interpretimin e kenges se Mariah Carey, “I’ll be There”.

Qe nje kohe te gjate bukuroshja shqiptare njihet nga publiku i gjere gjerman dhe ai evropian, me video performancat e saj qe kane arritur ne qindra mijera klikime. /telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here