Listët së vajzave të njohura që po provokojnë në këtë verë të nxehtë i shtohet edhe këngëtarja bionde Valza Bajra, e cila sic e shihni ka realizuar një set fotografik në studion e fotografit Veton Osmani.

E veshur kuq dhe shumë seksi, Valza duket si ndonjë aktore latine, ku edhe është ëndrra e saj të jetë e tillë.

Nëse vajzat e tjera VIP preferojnë të fotografohen në ndonjë pishinë apo në det këto ditë të nxehta, Valza ka zgjedhur ambientet brenda të pozojë kuq dhe “hot”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here