Këto ditë do të kemi mundësinë të shohim klipin më të ri nga këngëtarja Valza Bajra në bashkëpunim me një këngëtar të ri, i cili jeton jashtë Kosovës dhe që quhet Rilind Mehmetaj, ose siç e quajnë shkurt Lindi.

“Zhurnal Plus’ mëson se kënga është punuar dhe shkruar nga Damir Jahiq Cekiq dhe Blero. Ndërsa video është realizuar nga “Pinkmoon Creative” dhe pritet të dalë këto ditë në treg.

Këtë herë këngëtarja çapkëne Valza do të provojë këtë duet me Lindin, ku ne siguruam edhe këtë foto nga një skenë gjatë xhirimeve të klipit të xhiruar në Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here