Mos e besoni po deshet, por eshte mese e vertete! Vali Corleone tani do te jete dhe kengetar.

Eshte Blero ai qe e ka marr nen menaxhim “pasardhesin” e Lek Plepit, e se shpejti do ti hedhi ne treg kengen e pare e cila titullohet “Absolut” dhe i perket rrymes house.

Mezi po presim videon, se per kengen e kemi idene cmund te jete se house hesapi ca do kendoj ai pervecse yeah yeah.Te pakten nuk do flasi…Sa per sukses, normale qe ne majen e hitparejdit europian do te dale, e dini Valin ju o ok, cashtu o e ben tamom o hic ok. /albaniac/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here