Dalja nga shtepia me e famshme ne Shqiperi nuk e ka hidheruar aspak mama Valentinen. Ajo shprehet entuziaste dhe me emocion per kete eksperience.

Pas daljes nga Big Brother mendova se mbaruan emocionet por vazhduan akoma. Ishte kenaqesi kur ne rruge te pershendesnin. Eksperienca me e bukur ishte kur kalova ne nje semafor dhe mbi 80 femije me thirren ne emer. Pata emocione te kendshme”, shprehet ajo.

Ne lidhje me kritikat e adresuara ndaj saj, Valentina shton: “Une prisja dhe kritika dhe fjale te mira. Kritika prisja nga brezi i dyte sepse telefonaten e fundit qe bera me mamane ajo nuk e mirepriti. E dija se kur te dilja, do me kritikonin”, shton ajo.

Ne fund te intervistes, ish banorja e shtepise se Big Brother Albania 3, rrefen objektivat e se ardhmes. “Kam dhe objektiva e tjera, si te vazhdoj biznesin. Po merrem me punet e shtepise sepse me mungon gatimi, gje qe aty nuk e realizova dot”, thekson Valentina./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here