Që këngëtarja Leonora Jakupi dhe kreatori Valdrin Sahiti kanë një lidhje të veqantë mes tyre këtë e dimë prej kohësh pasi të dy e shprehin kudo që ndodhen, ata e duan njëri tjetrin shumë dhe miqësia tyre është shumë e fortë.

Valdrini para ca ditëve ka festuar ditëlindjen dhe nga të gjitha dhuratat që ka marrë si duket është Leonora ajo që e kënaqë më së shumti kreatorin.

Valdrini madje ka publikuar në ‘Twitter’’ foton e dhuratës së LLENKIT siq e quan ai mikeshën e tij Leonorën:/Indeksonline/.

Kjo është dhurata që Leonora i ka bërë Valdrinit për ditëlindje:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here